شرایط و قوانین

کلیه اصول و رویه‏‌های تیوان کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در تیوان کالا در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد.  کالا در همان روز به دست مشتریان عزیز می‌رسد.

حداقل میزان سبد خرید جهت ثبت و پردازش سفارش در حال حاضر رقم 30000 تومان وهزینه ارسال در ازای هر 100000 هزار تومان ارسال رایگان می‌باشد.

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه POS (کارت خوان) در محل پرداخت نمایند.

شرایط مرجوع کردن کالاها

باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در تیوان کالا شامل مواد غذایی و کالاهای فاسد شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌جز در مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود، وجود ندارد.

– در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع ‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان تیوان کالا از طریق شماره تلفن 09151028658 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

– اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان تیوان کالا اطلاع داده شود. کارشناسان تیوان کالا ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏ کنند. در صورت تایید نقص ، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با کالای دیگری جایگزین نمایید.

– اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد

در صورتی که مغایرت از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به تیوان کالا عودت شود.

لطفاً قبل از هر اقدامی به کارشناسان واحد خدمات مشتریان تیوان کالا از طریق شماره تماس 09151028658اطلاع دهید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش تیوان کالا جدا خودداری نمایید